Nasz zespół - Specjalistyczny Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny

FOLLOW
Przejdź do treści

.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ:
Marta Wardach
- psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny, mgr dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Absolwentka Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, ukończone studia podyplomowe z psychologii transportu, kurs z podstaw interwencji kryzysowej, posiada uprawnienia do badań psychologicznych w zawodach górniczych. Prowadzi badania osób starających się o pozwolenie na broń. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Stowarzyszenia Psychologów Sądowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w dziennym oddziale psychiatrycznym, poradni psychologiczno-pedagogicznej, hospicjum domowym, warsztatach terapii zajęciowej. Od 2011 ściśle związana pracą w Specjalistycznym Gabinecie Psychologiczno Psychoterapeutycznym. Od kilku lat prowadzi zajęcia z psychologii dla słuchaczy kursów zawodowych. Współpracuje z miesięcznikiem „Nasze Zdrowie". Ma w swoim dorobku artykuły dotyczące psychologii oraz psychoterapii. Prowadzi kursy i szkolenia z różnorodnych dziedzin psychologii i psychoterapii.

Ewelina Kowalik
- psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, ukończyła studia podyplomowe z psychologii transportu, diagnozy klinicznej, oligpofrenopedegogiki, oraz studium psychologii sądowej. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Stowarzyszenia Psychologów Sądowych. Prowadzi badania osób starających się o pozwolenie na broń .Trener biofeedback. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Wielofunkcyjnej Placówce Opiekuńczo Wychowawczej, szkole podstawowej, gimnazjum. Odbyła kilkumiesięczny staż w szpitalu psychiatrycznym w Lubiążu, prowadziła kursy i szkolenia z różnych dziedzin psychologii. Od 2013 ściśle związana pracą w Specjalistycznym Gabinecie Psychologiczno Psychoterapeutycznym.

Anna Gromotka-Hop
- psycholog, psychoterapeuta, pedagog. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego i Wyższej Szkoły Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie. Doświadczenie zdobywała pracując na oddziale psychiatrycznym, w domu dziecka, w szkolnictwie. Posiada kwalifikace do badania osób ubiegających się o posiadanie broni. Prowadzi prywatną praktykę w ramach Gabinetu Psychologiczno-Psychoterapeutycznego.

Krystian Bączek
- psycholog, psychoterapeuta poznawczo- behawioralnym w trakcie certyfikacji. Absolwent psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu na kierunku psychologia kliniczna. Ukończone studia podyplomowe: Psychologia Transportu na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Udział w szkoleniach i kursach dotyczących m.in. terapii poznawczo- behawioralnej, terapii uzależnień, przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie. Ukończone 4- letnie szkolenie Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej w Szkole Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej Centrum CBT w Warszawie, atestowanej i rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo- Behawioralnej (PTTPB). Doświadczenie zawodowe uzyskane w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Polkowicach, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Polkowicach, Miedziowym Centrum Zdrowia w Lubinie, Poradni Zdrowia Psychicznego w Legnicy. Oprócz prywatnej praktyki terapeutycznej prowadzi w ramach Krajowego Programu Przemocy w Rodzinie Programy Korekcyjno - Edukacyjny dla Sprawców Przemocy w Rodzinie.
Katarzyna Blicharska
- logopeda, mgr zarządzania Instytucjami Opieki Zdrowotnej i Społecznej, absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi oraz Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Ukończyła studia podyplomowe w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy na Wydziale Nauk Społecznych i Humanistycznych. Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów i kursów w zakresie logopedii, symultaniczno-sekwencyjnej nauki czytania oraz analizy badań słuchu u dzieci.

.

Specjalistyczny Gabinet
Psychologiczno-Psychoterapeutyczny
Lubin - Legnica

www.psychologlubin.pl
www.psychologlubin.pl
Wróć do spisu treści